O kancelarii

O kancelarii

Sprawy naszych klientów są dla nas najważniejsze.

Kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Proponujemy naszym Klientom rozwiązania proste i rzetelne.

Głównym celem Kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom bezpieczeństwa prawnego z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów profesjonalizmu. Na rynku wyróżnia nas elastyczne podejście do potrzeb naszych Klientów oraz krótkie terminy realizacji.

Obszar działania Kancelarii to województwo Śląskie, ale także województwa ościenne.

Kancelaria zapewnia także prowadzenie mediacji (w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego i rodzinnego).

W ramach Kancelarii oferowane są także usługi szkoleniowe oraz pomoc i doradztwo w zakresie pozyskiwania środków pieniężnych z Unii Europejskiej.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.

Poznaj nasz zespół

Jak możemy Ci pomóc?

Formularz kontaktowy

Przekazane dane kontaktowe zostaną użyte tylko do kontaktu i nie będą używane w innych celach oraz udostępniane innym podmiotom.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu przez Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora Sądowego Paulina Drab-Młynarczyk z siedzibą: Kolejowa 57, 40-602 Katowice, NIP 954-28-07-086 (zwaną dalej „Administratorem”) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 Kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (zwanym „RODO”) w celu skontaktowania się z Tobą, oraz przygotowania na podstawie danych zawartych w formularzu ofert a także w przypadku zainteresowania ofertą do ich wykorzystania w celu i procesie zawarcia umowy na okres niezbędny do realizacji w/w celu. Wyrażam także zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie przez podmioty, współpracujące z Administratorem. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody:

  • Twoje dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO, w celu realizacji niniejszego zgłoszenia;
  • Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji zgłoszenia;
  • posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody
  • w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • masz prawo do wniesienia skargi do GIODO, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Nie jesteś zobowiązana/y do ich podania;
  • Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.